איזה רץ אתה ואיזה רץ תרצה להיות?

מטרת המועדון היא לתת לכל אדם, שרואה בריצה כלי להשגת מטרות ואמצעי להגשמת חלומות, את הסביבה התומכת והמתאימה להשגת מטרותיו.

מטרות חברי המועדון שונות ומגוונות. ישנם רצים שמטרתם היא הורדה במשקל וחיטוב הגוף ואחרים שרצים בשביל החוויה הקבוצתית המשותפת. חלק מחברי המועדון הצטרפו במטרה לשפר את הכושר הגופני ואחרים מרגישים שהריצה משחררת אותם ממתח חיי היומיום ופותחת להם צוהר לחיים בריאים ומהנים.

ריצות המועדון נותנות הזדמנות לכל רץ ובכל רמה, לרוץ בקבוצה המתאימה ליכולותיו. מספר פעמים בשבוע אנחנו יוצאים לריצה, בקצבים שונים ולמרחקים שונים באופן כזה שכל רץ יכול למצוא את הקבוצה המתאימה לו. עולם הריצה הוא עולם רחב ומרתק. הוא כולל את אימוני הריצה השבועיים אבל בנוסף למועדון מגוון פעילויות, קבוצתיות ואישיות, במגוון גדול מאד של תחומים.

בסופו של דבר, מטרת כולנו היא הגשמת מטרות ומימוש חלומות. מטרתנו לתת במסגרת מועדון רצי תל אביב את הבסיס הנכון והמתאים להשגת מטרות אלו באמצעות מגוון פעילויות שיביאו אותנו למקום בו אנחנו רוצים להיות. המסגרת המועדון תוכלו לקחת חלק בהרצאות העשרה בתחומי התזונה והריצה,במחנות אימון בארץ ובחו"ל ובמסעות של פעם בחיים. בנוסף, צוות מקצועי ומנוסה עומד לרשותכם לצורכי ייעוץ רפואי, הדרכה וליווי אישי.

אתם שוקלים להצטרף? בואו לנסות. הצטרפו אלינו לחוויית ריצה קבוצתית במועד נוח לכם, ללא התחייבות וללא צורך בתיאום מראש. בואו לבד או יחד עם חבר/חברה, בן/בת זוג לאחת מהריצות שלנו. מצאו את נקודת היציאה ונשמח לרוץ ביחד.