אימון ריצה עם מאמן אישי

האימון האישי מיועד לרצים בכל הרמות, בין אם הם רצים מנוסים ברמה תחרותית גבוה או בין אם הם רצים מתחילים העושים את צעדיהם הראשונים בריצה, מאמן אישי יכול לעזור לכם בהשגת המטרות.

המאמן האישי ינחה אתכם בדרך היעילה, הבריאה והנכונה בדרך ליעדים ולאתגרים העומדים בפניכם. המטרות יכולות להיות שבירת שיא אישי, הורדה במשקל, חיטוב הגוף, שיפור הכושר הגופני או פשוט חיים בריאים ומאושרים יותר. על צוות המאמנים של מועדון רצי תל אביב נמנים רצים אולימפים, אלופי ישראל בעבר ובהווה, מאמנים וספורטאים מנוסים ובעלי ידע רחב ומגוון.

ביחד עם מאמן תגדירו את המטרות שלכם ואת המתווה האופטימאלי בדרך להשגת מטרות אלו. מתווה זה ייקח בחשבון שקלול של אינפורמציה שיימסר על ידכם ואשר יעובד על ידי המאמן האישי. אינפורמציה זו תכלול סדרת בדיקות גופניות ואבחון פיזיולוגי וכן שיחה אישית שמטרתה היא הבנה טובה יותר של השאיפות והרצונות שלכם. בסיום השלב הראשון של עיבוד המידע הרפואי, הפיזיולוגי והאישי ירכיב המאמן האישי את תוכנית האימונים עבורכם. תוכנית האימון תעודכן מידי שבוע בהתאם להישגים ולהתקדמות האישית שלכם.

האימון האישי מבוסס על תהליך הנמשך מספר שבועות במהלכו נבנה הקשר הבלתי אמצעי ביניכם ובין המאמן, קשר המבוסס על למידת היכולות הפסיכולוגיות והפיזיולוגיות שלכם והתאמת תוכנית האימונים למטרות שהגדרתם במשותף.
תוכנית האימון האישי היא סדרה של 10 מפגשים בני שעה עם מאמן אישי והם כוללים פגישת היכרות, בנייה משותפת של עקרונות התוכנית וגיבוש מטרות התוכנית וכן אימוני ריצה משותפים.

לפרטים נוספים, השאירו פרטיכם כאן ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו:03-5448444

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך