סדנת יסודות הריצה לרצים מתחילים

ריצה הוא ספורט הכרוך במאמץ. למעשה מבין כל סוגי הספורט, העיסוק בריצה דורש הכי הרבה אנרגיה ולמעט קרוס קאנטרי סקי, בריצה שורפים הכי הרבה קלוריות

מיליוני אנשים בכל רחבי העולם עוסקים בו מתוך הנאה ותחושת סיפוק גדולה ביותר. אם העיסוק בריצה קוסם לכם ואתם רואים בו ספורט באמצעותו תוכלו להשיג את המטרות שלכם ולהגשים את החלומות שלכם אבל לא יודעים איך להתחיל או אם אתם לא בטוחים האם ריצה מתאימה לכם – סדנת מתחילים היא הפתרון האידאלי עבורכם.

הסדנה מיועדת לכל מי שרוצה להתחיל ללמוד לרוץ ורוצה לעשות את זה בהדרכה ובאימון מקצועי. במסגרת הסדנה המתאמנים ילמדו ויתרגלו טכניקת ריצה, אימוני חיזוק וכוח, תרגילי גמישות ומתיחות, אימוני אינטרוולים, ריצות טמפו והכנה לתחרויות.
אבל הסדנה לא תהיה רק של אימונים פיזיולוגיים אלא גם תלמדו כל מה שרץ צריך לדעת  – בכל מפגש תלמדו תכנים מתוך "ספר הריצה השלם": פיזיולוגיה של המאמץ, תזונה, תוכניות אימון, מתודולוגית אימון, ציוד, תוספי מזון, הימנעות מפציעות ועוד המון ידע ועצות מקצועיות שיחסכו לכם הרבה מאמץ מיותר

הידע והניסיון שיקבלו המשתתפים במהלך הסדנה יהיה שימושי לכל אורך חיי הריצה שלהם.

עד היום כבר מאות אנשים עברו את סדנאות המתחילים של מועדון רצי תל אביב.
רובם הפכו לרצים מן השורה, הורידו משקל, שיפרו כושר והפכו את הספורט לחלק בלתי נפרד מחייהם
חלקם רצים כשגרת חיים וחלקם השלימו כבר תחרות עשרה ק"מ וחלקם אפילו מרתון מלא!!!

גודל הקבוצה מוגבל ל – 12 משתתפים על מנת שכל אחד ואחד מחברי הקבוצה יוכל לקבל תשומת לב אישית במהלך הסדנה, הן בשיחות והן במהלך הריצות המשותפות ביחד עם המאמן. בסדנה המאמן ילווה אתכם בכל הצעדים הראשונים של עולם הריצה על מנת שלא רק תלמדו לרוץ יותר טוב אלא שתעשו זאת בהנאה, ביעילות ותוך שמירה על בריאותכם.

סדנת המתחילים מורכבת מ – 10 מפגשים בני שעה הכוללים שמונה מפגשים במסגרת הסדנה ועוד שני אימונים במסגרת קבוצת הריצה של מרת"א.

במהלך הסדנה המדריך יבנה ויעדכן את תוכנית האימון מידי שבוע באופן שתתאים ליכולות המשתפרות שלכם ובאופן שיכינו אתכם בצורה אופטימלית להשגת המטרות. פעמיים בשבוע המאמן ילווה אתכם במהלך הריצה ובשאר השבוע יעמוד אתכם בקשר מתמשך לצורך מעקב מדויק אחרי התפתחות והתקדמות תוכנית האימון שלכם. עדכון התוכנית מידי שבוע יהיה מבוסס הן על התחושות הסובייקטיביות שלכם בנוגע לתחושותיכם ותגובתכם לתוכנית האימון של השבוע החולף והן על נתוני קצב דופק הלב שלכם במנוחה ובמאמץ, על האופן בו מילאתם את דרישות תוכנית האימון מהשבוע החולף ומנתונים נוספים שישוכללו בבניית התוכנית לשבוע הבא.

בתום הסדנה, תוכלו להמשיך לרוץ במסגרת ריצות המועדון הקבוצתיות ולהמשיך ולהתפתח בספורט בהתאם לכלים שהוקנו לכם בתחילת הדרך.

מאות רצים בוגרי סדנת המתחילים עשו שינוי בחייהם והפכו את הריצה לכלי שעשה את חייהם לבריאים יותר, מהנים יותר ועם הרבה שמחה ורוח חדשה. אתם מוזמנים!

[להרשמה בכרטיס אשראי באמצעות טופס מאובטח לחצו כאן]

מועד פתיחת הסדנה הקרובה – יום רביעי 23/12/20

לפרטים נוספים, השאירו פרטיכם כאן ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו: 052-3763935

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך