ייעוץ תזונתי

על מנת למקסם את יכולת הריצה ולשפר את הישגינו, מומלץ לשלב בין תכנית האימונים לבין תכנית תזונה מותאמת אישית.

הקפדה על תזונה נכונה ומתאימה אישית בכמות הנצרכת, באיכות המזון ובתזמון שלה, תתמוך בכל תכנית אימונים וכן תסייע לשמור על בריאותו ולשפר את הישגיו של הרץ.

תזמון הארוחות והרכבן משפיעות על מאפייני האימון (משכו ועצימותו), על הערנות ויכולת הריכוז באימון, על ניצול מקורות האנרגיה (שומנים, פחמימות וחלבונים) במהלך האימון, על הקטנת הנזקים המתרחשים כתוצאה מהעומס הפיזיולוגי ועל התאוששות השריר ובנייתו לאחר האימון.

ההמלצות התזונתיות צריכות להינתן בהתאם למטרת האימון ובהתאם לנתוניו האישיים של המתאמן, באופן מדויק המשקלל את יכולותיו, מבנה המתאמן ויעדיו הספציפיים.

בין אם מדובר ברץ המתאמן לקראת  מרוץ 10 ק"מ הראשון שלו, חצי מרתון, מרתון או למרוץ אולטרה מרתון, יש להתאים את אסטרטגיית התזונה ברמה האישית ביותר.

תזונה נכונה ומתאימה מהווה את הבסיס העיקרי ויכולה להוביל את הרץ להצליח במטרותיו( הורדת משקל, עלייה במסת שריר וחיטוב). מניסיוני ועבודתי הרבה עם ספורטאים ורצים כנטורופטית, מאמנת ריצה ואולטרה מרתוניסטית נכחתי לראות שאסטרטגיית תזונה מסוימת עובדת מצוין עם המתאמן אליו היא מותאמת  ולחילופין חוסר התאמה של תפריט  למתאמן להיות שגוייה ואף הרסנית.

מרת"א פועל בשיתוף עם לימור ביגון – נטורופטית מוסמכת, קואצ'רית לאורח חיים בריא, מאמנת ריצה מנוסה ואולטרה מרתוניסטית.

במסגרת החברות במועדון אנו מציעים טיפול תזונה פרטני במחיר מיוחד, הכולל:

תשאול ואבחון על סמך בדיקות דם, רקע רפואי, מטרות ואורח חיים.

בניית תפריט אישי והתאמת תוספי מזון.

 

**אפשרות לליווי וקואצ'ינג או בניית תפריט חד פעמי

לימור ביגון- נטורופתית, קואצ'רית לאורח חיים בריא, מאמנת ריצה ואולטרה מרתוניסטית

טל'- 054-7289373 email: limorbigon@gmail.com