הרצאות

דניאל קרן הוא אחד מספורטאי האתגר המובילים בעולם. בכל העולם כולו יש פחות מעשרה אנשים שעמדו במשימות ובאתגרים הנדירים שעמד בהם דניאל. עשרה סרטים דוקומנטאריים אודות מסעותאלו שודרו בארץ ובעולם ברשתות טלוויזיה עולמיות
כמו נשיונל גיאוגראפיק, דיסקברי צ'אנל, AXN וגם בערוץ אחד, ערוץ 2 וערוץ-10.

ההרצאות של דניאל שניתנו לעשרות חברות וארגונים אינן סטנדרטיות אלא הן נתפרות לפני כל הרצאה באופן ספציפי לקהל היעד ולמטרות של אותה הרצאה. לפני כל הרצאה ייפגש דניאל איתך על מנת להבין מי קהל היעד, מה מסגרת המפגש, מה מטרות ההרצאה, מהם הערכים אותם ננסה להעביר בהרצאה, מה התכנים המתאימים ביותר להשגת מטרה ומה מסגרת הזמן. ביחד איתך נעצב את ההרצאה באופן שתתאים במדוייק לקהל, למטרות ולמסגרת המפגש. בעזרת מצגת המשלבת צילומים נדירים, קטעי סרטים ויכולת מילולית גבוהה מצליח דניאל לא רק לרתק את השומעים וליצור חוויה עוצמתית ובלתי נשכחת אלא גם להעביר מסרים ותכנים מזמין ההרצאה רצה להעביר לקהל השומעים.

דניאל שבהשכלתו הוא רואה חשבון, מומחה למיזוגים ורכישות ועוסק בניהול קרן השקעות כבר שנים רבות מכיר את העולם העסקי על בוריו ויודע לשלב בהרצאתו בין העולמות. שילוב נדיר זה משאיר אצל השומעים לא רק חווייה עוצמתית מהנה ומרתקת אלא גם תובנות עמוקות ועוצמתיות שלעיתים קרובות נחרטות בזיכרון הקהל למשך שנים רבות.

דניאל מרצה כיום לחברות המובילות במשק הישראלי וכן לארגונים גדולים. בין לקוחותיו נמנים: IBM , Microsoft , KPMG , דלתא-גליל תעשיות, טבע, Yes , קופת חולים כללית, חניכי קורס טיס, זמן אשכול, Dell , יוניליוור ישראל, בנק הפועלים, קורס קציני חי"ר, קומברס, אמבלייז, מיינסופט, אמדוקס, מכללת פו"ם, רד-בינת,עמותת על"ם, מכון וינגייט, HOT, PMC-Sierra, המכללה האקדמית תל אביב, המכללה למנהל, PANAYA, שופטי בית המשפט המחוזי והעליון, משרד ראש הממשלה, Ernst & Young ועוד עשרות ארגונים וחברות.

מסעות לקצוות העולם
זוהי "הרצאת הדגל" של דניאל קרן בו הוא מקבץ את המיטב שבהרפתקאותיו: האתגר והטרגדיה שבטיפוס לפיסגת האוורסט, הצעידה ברגל לקוטב הצפוני שהוא האתגר האנושי הפיזי הקשה ביותר בעולם, האולטרה-מרתון הקר ביותר בעולם ביבשת אנטרקטיקה והטיפוס האנכי של שלושה ימים רצופים על צוק הגרניט הגדול בעולם. ההרצאה נוגעת גם במרתון הסהרה הנחשב לקשה ביותר בעולם ובאקו צ'לנג' – תחרות האתגר הקשה ביותר בעולם. להעצמת החוויה ישולבו קטעי וידאו מסרטים שנערכו על מסעות אלו בערוץ נשיונל גיאוגרפיק, ערוץ 2, ערוץ הדיסקאברי וערוץ 1. בהרצאה דניאל משתף בתובנות שהובילו אותו להישגים יוצאי דופן בקנה מידה בינלאומי. מתאימה לארגונים, חוגי בית, קבוצות ספורט, חברות ולקהל מגוון ביותר. זו הרצאה מעשירה ומלאת השראה המעניקה למאזין חוויה מרגשת אודות מתיחת גבולות היכולת האנושית, הצבת יעדים וחתירה להשגתם, על איכויות עבודת צוות ועל משמעותה של חברות אמיתית. הרצאה עוצמתית המטביעה את חותמה על קהל המאזינים לה למשך שנים רבות.

גופים מובילים במשק הישראלי נהנו מהרצאותיו של דניאל קרן:

ארגונים

בשם משתתפי השתלמות השופטים בתורת ההחלטות אני מבקש להודות לך על הרצאתך המרתקת. תורת ההחלטות עוסקת בחקר גבולות הרציונאליות האנושית. הרצאתך מעידה על כך שלתבונה האנושית אין חקר ולכוח הרצון אין גבול. מכוחם אפשר לבצע פעולות מדהימות ולקבל החלטות תבוניות גם בתנאים פיזיים קשים.
This is to thank you for your great lecture to P&G Israel employees this week.
The lecture (Sahara Marathon) was inspiring and motivating. Employees feedbacks were great and the all took at least one of your “success drivers” (I personally took the “courage” one)
Sivan Baron, Associate Manager Talent Supply and Learning & Development P&G Israel WB&G
תודה על השתתפותך בכנס, ועל הידע והכלים
שהעברת למפיצי Marvalous בכנס שהתקיים בהיכל נוקיה. התגובות להרצאתך היו נפלאות מצד מפיצים
ועובדי החברה. נשמח לשיתוף פעולה גם בעתיד
שי סגל
תודה רבה על ההרצאה המרתקת שהעברת לעובדי טבע.- הרצאה שהראתה שאם רוצים – אין זו אגדה!
טל אוברמן, מחלקת כספים, טבע
…המפגש עם דניאל נמשך שעתים, היה מרתק ועורר דיון ער בין המשתתפים בעיקר לגבי יישום האספקטים השונים הנוגעים לעבודת צוות…
גלית סייג, אלקסלסי, משאבי אנוש KPMG – סומך חייקין
…ההרצאות שילבו גיבוש יעדים, הכנה מנטלית, עבודת צוות ועמידה ביעדים. מסעותיו והרצאותיו של דניאל קרן הנם מרתקים ומועברים בצורה מקצועית ומעניינת.
דליה נאור מרוז, מנהלת תפעול פועלים שוקי הון
…דניאל קרן הרצה בפנינו במסגרת סדנא למנהלים בכירים שבה נידונו אספקטים של מנהיגות, השגת יעדים ועבודת צוות…..מתוך סדנא רצופה בת יומיים ציינו המנהלים את המפגש עם דניאל כנקודה שהשאירה עליהם את הרושם העמוק ביותר.
רונית שרקני
…הרצאתך המרתקת, המציגה את המסע הקשה שערכת אתה וחבריך, המחישה את הדרך בה ניתן, למרות כל הקשיים העומדים בדרך, לעמוד ביעדים שהוצבו. אופן הצגת הדברים לא השאירה אף אחד מאתנו אדיש…
שרית יופה, מנהלת מחלקת הדרכה קופת חולים לאומית
דניאל קרן זומן להעביר סדנה בכנס הנהלה של קבוצת אלקטרה בע"מ והעביר שתי הרצאות: האחת עסקה בפיתוח טאלנטים – הנושא הודגם ע"י הטיפוס על האוורסט והשנייה עסקה בעבודת צוות ושיתופי פעולה. נושא זה הודגם באמצעות ההשתתפות בתחרות האתגר האקו- צ'אלנג'. שני הנושאים הוצגו בבהירות, ברהיטות ובצניעות אין קץ. הקהל היה מרותק וצמא לשמוע עוד ועוד
טל אלמוג, מנהלת פיתוח ארגוני, אלקטרה אלקטרה
לדניאל היקר, תודה על הרצאה מרתקת שלקחה אותנו ולו לזמן קצר למקומות שונים ומרתקים ברחבי העולם. הצלחת לרתק, לרגש ולעורר השראה בכולנו . ההרצאה היתה עניינית, מתובלת בתמונות, סיפורים והומור בדיוק במידה הנכונה. נגעת בנו במקומות העמוקים ביותר. מאחלת לך המשך טיולים והרפתאות בעולם, שיתנו עוד "בשר" להרצאות בעתיד.
טשגית קדמון, CA Technologies
דניאל קרן התארח אצלנו להרצאה בשפה האנגלית לעובדי ויועצי החברה בסמינר של החברה ביוני 2015. ההרצאה תוכננה להיות כשעה עד שעה ורבע כשלמעשה רותקנו להרצאה למשך שעתיים. ההרצאה מרתקת בצירוף מצגת מדהימה. התרשמנו מנחישותו ודבקותו של דניאל, מנועם דבריו והליכותיו. פשוט לקנא באיש כל כך מעניין המתעניין בנושאים מסעירים אקסטרימיים ועם זאת ברצינות, תכנון, דבקות והשגת יעדים. לכאורה מדובר על תחום הנוגע לחיי הפנאי שלנו אבל מלמד המון על החיים האישיים והמקצועיים. לראות, ללמוד ולשאוף.
מירב שיריין, חברת רדהיל ביופארמה

מוסדות חינוך

דניאל יקר,
ברצוני להודות לך על ההרצאה שנתת בבית החינוך ע"ש רבין בתל מונד. התלמידים שנכחו בהרצאה שייכים לקבוצת המצטיינים בחטיבת הביניים של בית הספר (כיתות ח-ט), קבוצה זו מיועדת בין היתר להיות דור המנהיגות בבית הספר ואולי בעתיד מנהיגות במדינה.
למרות שלא קל לעניין אותם בנושאים שונים בגילם הצעיר, הצלחת להציג בפניהם את תחומי עיסוקיך בצורה מרתקת. ההרצאה כללה מגוון רחב של אמצעי המחשה, תמונות מדהימות, סרטונים מעניינים וסיפוריך האישיים מקצוות העולם, שגרמו להתפעמותם בצאתם מן ההרצאה.
דניאל, אתה מורה לחיים ומגלם את המנהיגות והמצוינות בפעילותך. .. דברת עם התלמידים על חשיבות המצוינות בכל תחום שבו יבחרו לא בהכרח בתחום האקדמי. בנוסף, התלמידים למדו ממך את חשיבות הדבקות במטרה, העשירו את עצמם והרצאתך תרמה להם רבות לחשיבה לעתיד, ועל כך ברצוני להודות לך מעומק הלב.
יהודית רפאל
הי דניאל,
אני רוצה להודות לך על ההרצאה בבית הספר, כשנכנסת לחדר התלמידים התלחששו כאילו עבדתי עליהם – זה? הרזה הזה טיפס על האוורסט?
ואז, תוך דקות בודדות מרגע שהתחלת לדבר, השתררה דממה, התלמידים, שמעולם לא ראיתי אותם שקטים, ישבו מרותקים, הקשיבו לכל מילה ורצו לדעת כל פרט על המסעות בעולם.
נוהגים להגיד שרק אם נרצה אנחנו יכולים להגשים את החלומות שלנו, אבל שוכחים שיש לא מעט ילדים שהחלומות שלהם מוגבלים. ההורים שלהם שאזוקים בקשיי היום יום מזמן שכחו לחלום. עבורי, זה היה הדבר המשמעותי ביותר במפגש איתך – תודה שפתחת להם את הדרך לחלום חלומות מדהימים. אצלך אפילו
השמים הם לא ממש גבול.
שרון שטיינברג, חטיבת רמות, בת-ים
לכבוד מר דניאל קרן
ברצוננו להודות לך על הופעתך באירוע הסיום של בוגרי המחזור הראשון במתחם ליזמות במכללה האקדמית תל אביב יפו. ההרצאה הייתה מעניינת והנופים והסרטים תרמו לחוויה מהנה במיוחד אשר שילבה בין העולם היזמי העסקי לבין מסעות מופלאים עד לקצוות עולם.
שילוב זה הוא הערך המוסף עבור היזמים ואין ספק שכל אחד מהם לקח עמו תובנות אישיות ממפגש זה.
בתודה ובהערכה,
הוסטל "בית אשל" בבאר שבע הוא הוסטל קהילתי לנערים במצוקה הנמצאים בסיכון גבוה, בחשש ממשי להידרדרות ולאחר טראומות ופגיעות שונות…….הנערים ישבו מרותקים לכל אורך השיחה ומעטים הפעמים שכך קורה. …שיחה זו פתחה פתח נוסף בתקוותם לשיקום ולחיים נורמטיבים והציגה אופטימיות ביחס לחלומות והגשמתם.
אילון ברכפלד
בחודשים האחרונים שוקדת קבוצת בני נוער יוצאי אתיופיה על תוכנית מיוחדת: השתתפות פעילה בהכנות אותן עושה דניאל קרן לקראת מסעו לחציית הקוטב הצפוני… במסגרת הפעילויות הללו אנו רואים את השינוי העצום שחל בנערים. ….מיותר לציין, שמעמדם החברתי של הנערים השתפר עד מאוד, גם בשל הביטחון העצמי שצברו במהלך תקופת פעילותם בתכנית וכמובן, עקב השתייכותם לפרויקט היוקרתי ביותר בימים אלו ברחובות.
…דניאל קרן נתן בבית ספרינו סדרת הרצאות…..ההרצאות היו מרתקות, בעלות אספקטים חינוכיים וערכיים והתלמידים גילו עניין רב.
אורנה לוטן, בית הספר לאמנויות – קמפוס אריסון
דניאל הרצה אצלנו בערבה באירוע ספורט לכל המשפחה. ההרצאה נתפרה לפי מידת הקהל המגוון ונגעה באופן מקיף בשלל הישגיו של דניאל. ההרצאה בנויה בדיוק מהחומרים הנכונים. מרצה נעים וענו המביא עמו צילומים מרהיבים של רגעים מדהימים והרבה מאוד שאר רוח. מכל המקומות הגבוהים בעולם אליהם הגיע, דניאל מצליח לדבר בגובה העיניים. פשוט ובעל אישיות כובשת. WOW! מאוד מומלץ!
אלת סימון, מנהלת ספרייה אזורית ערבה, ספיר
דניאל קרן הרצה עבורנו למאות אנשים בתיאטרון גבעתיים בערב הוקרה לספורטאי העיר. הרצאתו של דניאל סחפה את הילדים וההורים כאחד והייתה מעניינת ביותר. במהלך ההרצאה הציג דניאל תמונות וסרטונים ממסעותיו הרבים אשר גרמו לכולם להחסיר פעימה. דניאל הסביר את הדרך להצלחה והציג דוגמאות מחוויותיו וניסיון חייו. אין ספק כי זכינו לערב מרתק ומהנה.
פרישמן עמוס

חוגי בית ומועדונים

סיפרת והדגשת את כל הנושאים הערכיים והאישיים שהיו כרוכים במסעותיך. בהופעתך מול 70 משתתפים הצלחת לעניין ולרתק את שתי האוכלוסיות מהן הורכב הקהל…
צביקה יהלום, רצי רעננה ובני/בנות הזוג
דניאל קרן העביר לחברי המועדון מספר הרצאות….חברי המועדון נהנו מאד מהשילוב של כוחות הגוף והנפש במסעותיו של דניאל וביקשו להזמינו לסדרת הרצאות. אני ממליצה בחום על הרצאותיו של דניאל קרן.
דליה קולדהם, הסטודיו של גילה

לפרטים נוספים, השאירו פרטיכם כאן ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו:03-5448444

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך