מסעות דניאל קרן – הרפתקה ביוון לפסגת האולימפוס ולצוקי מטאורה
5 ימים ביוון – טבע תרבות ואתגר

טבע פראי של צפון יוון, תרבות עשירה והאתגר שבטיפוס לפסגת הר האולימפוס ולצוקי מטאורה. נסיעה המתאימה לכל אחד בבריאות תקינה, מושלמת לזוגות מטריפה ליחידים. גדושה באדרנלין, במלונות בוטיק, בטברנות יווניות עם אוכל טעים, באתגר ובתרבות.

מעטות המדינות המשלבות יופי טבעי, תרבות עתיקה, מסתורית ומגוונת ומרקם אנושי ססגוני. יוון, קרובה לבית, ויחד עם זאת רחוקה מאד. המיתולוגיה היוונית, הפילוסופיה היוונית, התרבות היוונית כל אלה רחוקים מאד מאתנו ויחד עם זאת ואולי בגלל זה, מרתקים, עשירים, ומעניינים. הטיול שלנו יתרכז בחלק המרכזי והצפוני של יוון, אזור שבו הטבע פראי יותר, ומזג האוויר בחודש יוני נעים בדרך כלל.

הנסיעה תהיה קצרה וקולעת – יציאה בחמישי לפנות בוקר תשאיר לנו את כל יום חמישי פנוי לטיול והחזרה בטיסה הלילה תשאיר לנו את כל היום שלפניו גם כן פנוי ותאפשר לנו לנחות ישר לתוך שגרת השבוע.

השילוש המאפיין את מסעות דניאל: טבע פראי של צפון יוון, תרבות עשירה והאתגר שבטיפוס לפסגת הר האולימפוס. נסיעה גדושה באדרנלין, במלונות מפנקים, באוכל טעים, באתגר ובתרבות. בין לבין – חוויה תרדוף חוויה, מראה ירדוף מראה. הנסיעה מתאימה לזוגות או ליחידים.

תכנית הנסיעה 
יום 1 : תל אביב – סלוניקי – האולימפוס.
נצא מתל – אביב לפנות בוקר והשכם בבוקר אחרי טיסה קצרה אנחנו נוחתים בעיר השנייה בגודלה של יוון, בסלוניקי.
הישר משדה התעופה אנחנו יוצאים לסיור בעיר המרתקת הזו. לאחר ארוחת צהריים נמשיך את הנסיעה דרומה לכפר ליטוחורו נקודת ההתחלה שלנו בטיפוס על האולימפוס.
הטיפוס במשעולי ההרים יוביל אותנו בתוך יערות וקניונים לגובה של 2200 מטר. ההליכה אתגרית עם הדרכה וליווי צמוד יחד עם נופים עוצרי נשימה. כעבור כשלוש שעות הליכה נגיע ל- REFUGE, בקתת ההרים שם ננוח ונאכל ארוחת ערב.

יום 2 : REFUGE – פסגה – REFUGE.
לאחר שנת לילה טובה נתעורר לארוחת בוקר בחדר האוכל המשותף למטפסים. כאן, נאכל היטב, נצטייד במזון למשך היום ונצא לכיוון הפסגות שמעלינו. מזג האוויר בדרך כלל טוב בחודש יוני אבל לא יהיה זה נדיר מאד שמזג אוויר קר ישרור בחלקו הגבוהה של ההר. אתנו בתרמיל ניקח מעיל, פליס, כפפות, חמצוואר ובגדים נוספים שיישמרו עלינו בכל מזג אוויר. כעבור שלוש שעות נעמוד על הפסגה – משכן האלים. לאחר מנוחה קצרה והתענגות על ההגעה נתחיל את הדרך למטה ל REFUGE.

יום 3: Refuge אל פלימו פנדלימון
לאחר ארוחת בוקר משביעה נצא מבקתת ההרים בדרך למטה שתיקח אותנו עד האוטובוס. אחרי נסיעה לא ארוכה נגיע לאחד הכפרים הנחשבים למהיפים ביותר באירופה כולה ובוודאי שביוון ובכפר הזה נסיים עוד יום ארוך בעיירה קטנה שכאילו צוירה במכחול ליד החוף. מקום מושלם לחגוג בארוחת ערב מפנקת את יום הפסגה.

יום 4: פלימו פנדלימון – מטאורה
לאחר ארוחת בוקר נבקר במוזיאון החדש של האולימפוס, משם למבצר הגדול והמרשים החולש על הים, נטייל בעיירות הציוריות המרצפות את הים היווני ונמשיך בנסיעה לכיוון העיירה הקטנה מטאורה שנראית שלא מן העולם הזה.
טיול לאור שקיעה יגלה בפנינו מראות מיוחדים ומוזרים שיפרסו בפנינו בחוויה פנטסטית פסטורלית.

יום 5 : מטאורה – סלוניקי
אחרי ארוחת בוקר נצא לסיור בנוף המוזר של מטאורה. לאחר 4 שעות רוויות אדרנלין, נחזור למלון ונתחיל בהתארגנות לקראת הנסיעה צפונה. נסיעה של 3-4 שעות בנופים מקסימים ומגוונים של הרים, קניונים וגם מישורים גדולים תביא אותנו חזרה לסלוניקי. ומשם לשדה התעופה שם נתפוס את טיסת הערב חזרה לישראל.

יום 5: סלוניקי –ישראל
אחרי העצירה הקצרה בשעות הערב בסלוניקי נתפוס את טיסת הלילה שתביא אותנו לפנות בוקר לישראל.

החבילה כוללת:
כרטיסי טיסה בינלאומיים
בית מלון בדרגת תיירות טובה מאוד, ובהרים בהתאם לבקתות
פנסיון מלא – ארוחות בוקר וצהרים וערב במקום הלינה
רכב תיירים לכל הטיול. פעילויות כמפורט בתוכנית
דמי כניסה לסיורים וכניסות לאתרים

[למעבר לעמוד התשלום]

אירועים במועדון

אין אירועים